Malířské a lakýrnické práce

DRYWALL PROFI PLZEŇ spol. s r.o.
FASÁDA PLZEŇ
ŽALUZIE PLZEŇ
PODLAHA PLZEŇ
SÁDROKARTON PLZEŇ
KOUPELNA PLZEŇ
REKONSTRUKCE NA KLÍČ PLZEŇ
Facebook
Malířské a lakýrnické práce
 


Malířské a lakýrnické práce

Malířské práce

Používáme malířské barvy základní, otíratelné, omyvatelné i venkovní ( fasády ).
Možnost výběru ze vzorků pastelových barev. Tónování přímo na místě u zákazníka. Pro náročnější zákazníky můžeme dodat i počítačem míchané omyvatelné barvy ( cca 200 druhů barev ).

Lakýrnické práce

Provádíme kompletní lakýrnické práce oken, dveří a zárubní. Vše včetně konzultace se zákazníkem ( výběr barvy a seznámení s postupem prací ).

Interiérové nástřiky

Vnitřní omyvatelný mnohobarevný nástřik odolný proti oděru a vlhkosti. Je možné ho aplikovat na různé povrchy - beton, omítka, SDK, dřevo, kov, plasty. Pro zlepšení vzhledu a zvýšení životnosti se přetírá bezbarvým lakem. Je vhodný pro stěny, skříňky, kuchyňské linky apod.

Plastické nástřiky

Mohou být vnitřní i venkovní s plastickým reliéfem. Vhodné na finální úpravu fasád, ale i stěn a stropů v obytných místnostech obchodů, restauracích apod. Je možné vytvořit nepřeberné množství různých plastických dezénů v závislosti na barvě, použitém nástroji a fantazii aplikátora.

Jako doplněk jsme schopni dodat:
  • pískové drti v rozdílné zrnitosti
  • tahané a stříkané textilní tapety
To vše provádíme včetně úklidových prací.

Stropní kazety a tapety

Malířské a lakýrnické práce - stropní podhledy

Stropní kazety


Firma D&Minteriér nabízí profilové kazety v imitacích dřev, prken a kamene i čistě bílé. Zároveň je možno dodat lamely imitující prkenný strop.
  • Polystyrenové
  • Polystyrenové s dekorační folií - omyvatelné
Dodáváme ukončovací lišty v barvě kazet. Jako doplněk jsme schopni dodat rozety, okrasné lišty a umělé rustikální trámy všech velikostí včetně konzolí a kování.

Tapety

Nabízíme tapety základní papírové a vinylové - plastické i hladké.
Velmi oblíbené jsou tapety s pilinovými složkami, které je možné přetírat malbou (RAUHFASER). Pro náročného zákazníka je možné si vybrat z exkluzivních tapet - zámecké vzory. Nabízíme také bordury - i samostatně.
Do bytových jader jsou vhodné tzv. koupelnové tapety v imitaci obkladu, korku, cihel i plastických nástřiků.


Malířské a lakýrnické práce - obklady stěn
Malířské a lakýrnické práce - obklady stěn

Obkladové panely


Jedná se o desky o rozměrech 122 - 244 mm a tloušťce cca 5 mm. Dekorativní panely dokonale imitují koupelnové obklady ( velmi výhodné do bytových jader ). Dále je možné dodat panely imitující omítku, kámen, cihly, hrubá prkna, palubky a kazetové obklady v mnoha různých barevných odstínech, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. K panelům jsou dodávány v široké škále zakončovací lišty. Povrchové barvy na panelech jsou omyvatelné a odolné proti oděru.
Instalují se lepením na savé i nesavé podklady a dají se přichytit pomocí vrutů nebo hřebíků.
dm