DRYWALL PROFI PLZEŇ spol. s r.o.
FASÁDA PLZEŇ
ŽALUZIE PLZEŇ
PODLAHA PLZEŇ
SÁDROKARTON PLZEŇ
KOUPELNA PLZEŇ
REKONSTRUKCE NA KLÍČ PLZEŇ
Facebook

O firmě

Kotkova 3, 301 24 Plzeň
Tel: 377 326 726
Fax: 377 326 736

e-mail: info@dminterier.cz

statutární zástupci:
Duchoň Roman, Málek Libor – jednatelé

Firma D&M interier s.r.o. byla založena v červnu roku 1995 jako pokračování a nástupce firem jednotlivých jednatelů.

Hlavní činností těchto firem byly od počátku (1990) drobné interiérové práce. Převážná část těchto prací byla prováděna v bytech, kancelářích a prodejnách drobných zákazníků (žaluzie, těsnění do oken, lam. dveře, sádrokartony, koberce apod.).
Po založení firmy D&M interier s.r.o. působíme tedy jako samostatná specializovaná firma na stavební interiérové práce v těchto oborech:

SÁDROKARTONY A PODHLEDY
OBKLADY A DLAŽBY
MALÍŘSKÉ A LAKÝRNICKÉ PRÁCE
PODLAHÁŘSKÉ PRÁCE
TRUHLÁŘSKÉ PRÁCE
ŽALUZIE, ROLETY, SHRNOVACÍ DVEŘE A TĚSNĚNÍ DO OKEN
KOMPLETNÍ REKONSTRUKCE A VYBAVENÍ INTERIERŮ NA KLÍČ ( BYTOVÁ JÁDRA, KOUPELNY )

Rozsahem našich činností uspokojujeme přání našich zákazníků při přestavbách, úpravách a vybavování interiérů na klíč
V současné době jsme stabilním partnerem jako subdodavatel pro stavební firmy (v Plzni, Praze, Mariánských Lázních, Karlových Varech atd.) a jako konečný dodavatel pro velké podniky - české i zahraniční ( Škoda a.s., Panasonic, Telecom, Radiomobil, Mcdonalds, Kaufland, Prima, Tesco apod.) a státní organizace, úřady, školy, nemocnice, ale stále i pro jednotlivé drobné zákazníky.

Dosah naší činnosti byl především orientován na Plzeň – město a přilehlé okolí a posléze i na celý Západočeský region (Lázně, rekreační oblasti Šumavy a Krušných hor). V posledních letech jsme začali provádět práce ve větším rozsahu i v Praze a okolí. A proto dosah naší činnosti do budoucna nelze předvídat a jasně ohraničit.

Ekonomická situace :
Naše společnost je ekonomicky stabilní a není v druhotné platební neschopnosti i přesto, že objem nesplacených pohledávek za našimi klienty je v současnosti bohužel vysoký.

Můžete nás navštívit v naší vzorkové prodejně, kde Vám ochotně poradíme a pomůžeme vybrat z celé škály materiálů a vybraných vzorů.

D&M interier s.r.o., Kotkova 3, Plzeň

Otevírací doba:
Po – Čt: 9 – 17 hod
Pá: 9 – 16 hod

dm