Truhlářské práce

DRYWALL PROFI PLZEŇ spol. s r.o.
FASÁDA PLZEŇ
ŽALUZIE PLZEŇ
PODLAHA PLZEŇ
SÁDROKARTON PLZEŇ
KOUPELNA PLZEŇ
REKONSTRUKCE NA KLÍČ PLZEŇ
Facebook
Truhlářské práce
 
Truhlářské práce - Nechte se inspirovat

Truhlářské práce - kancelářský nábytek

Truhlářské práce - kuchyňská linka

Kompletní truhlářské práce na zakázku, dle konsultace se zákazníkem.
Odvoz a montáž přímo na místě.
Kuchyňské linky, postele, nábytek.
Vestavěné skříně na míru – světelné rampy.
Široký výběr kancelářských stolů, kontejnerů a židlí. Zákazník má možnost si u nás vybrat z materiálů jako je dýha, lamino a masiv, včetně různých narážecích hran a nákližků.

Ze stavebního truhlářství nabízíme dveře, skládací zárubně, okna, parapety, obkladové panely, palubky, schody i krovy, obložkové zárubně a dveře MASONITE a SAPELI, kování COBRA a TWIN.

truhlářské práce na klíč

Kuchyňské linky dodáváme na míru. Kompletní rozestavení na klíč s vestavěnými spotřebiči ( sporák, myčka, nádobí, lednička, digestoře apod. ). Vše dodáme a zapojíme na místě.

Na zakázku vyrobíme vestavěné skříně v mnoha variantách, kde zákazník má možnost výběru z katalogu výrobce. Zákazník má možnost zapojení tzv. " světelného kšiltu ".

Dodáváme nepřeberné množství variant kancelářského nábytku, seriově vyráběného nábytku " klik-klak " ( sestavení je možné přímo u zákazníka ) stolů, židlí ( kancelářských, dřevěných a barových ) i sedacích souprav. Dle prostoru navrhneme a vypracujeme cenovou nabídku. Na stavbu, do bytu i obchodu navezeme a zabudujeme obložkové skládací zárubně, jak značkové, tak na zakázku vyrobené. Dále v naší nabídce sortimentu najdete velký výběr dveří včetně kování.

dm